Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vjosa Osmani, bashkë me burrin dhe çikat, shkon në Sunny Hill (FOTO)

NULL NULL
05.08.2022 19:32

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani sonte ka shkuar në festivalin Sunny Hill.

Në pamjet e siguruara nga Klan Kosova atje ka shkuar bashkë me familjen e saj.

Ndryshem sot Osmani e ka emëruar Ambasadore Nderi të Republikës së Kosovës këngëtaren me famë botërore, Dua Lipa.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.