21:00, 12 Shkurt 2019

Richard Gere dhe gruaja e tij Alejandra Silva kanë festë.

Page Six konfirmon se Gere dhe Silva kanë mirëpritur në jetë djalin e tyre edhe pse nuk kanë dalë detaje të tjera, transmeton Klan Kosova.

69-vjeçari ka një djalë 18-vjeçar nga martesa e tij e mëparshme me Casey Loëell.

Silva gjithashtu ka një djalë nga martesa me Govind Friedland.

Çifti që mbajti profil të ulët për një kohë të gjalë, konfirmoi shtatzëninë në muajin shtator.

Ata janë në lidhje që nga viti 2014.

Konkurs Pune

Lexo më shumë