18:47, 15 Prill 2018

Alban Mehmeti dhe Kaltrina Selimi janë bashkuar sërish për një këngë tjetër.

“Dashnia jem” quhet projekti i cili kësaj radhe vjen i shoqëruar me videoklip, njofton Klan Kosova.

Muzika për këtë këngë është punuar në studion Unix në krye me Irkenc Hykën.

Konkurs Pune

Lexo më shumë