19:25, 8 Shtator 2018

Reperi i ri, Nushi nuk po ndalet së publikuari këngë të reja dhe kjo për vetëm pak kohë nga dalja në skenë.

Ai këtë herë ka ardhur me projektin e tij të radhës të cilin e realizoi me artistin Skenda, njofton Klan Kosova.

Kënga e tyre më e re titullohet “Oh yea” dhe po pëlqehet shumë nga fansat e dy reperëve të rinj.

Ky është videoklipi i këngës më të re nga Nushi dhe Skenda:

klankosova.tv