"Vivien të puth Geti", Getinjo i dërgon mesazh nga koncerti (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Vivien të puth Geti”, Getinjo i dërgon mesazh nga koncerti (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 03:06

Konkurrentja e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Vivien është surprizuar plot dy herë nga “Vëllai i Madh”, vetëm gjatë natës Prime.

Një herë nga nëna, e radhën tjetër nga Getinjo.

Kësisoj, e ftuar në dhomën e rrëfimeve, Vivien i është shfaqur një video nga një koncert i Getinjos, brenda të cilit bashkë me publikun pjesëmarrës, ai e ka përshëndetur të dashurën e tij.

Videoja, e shoqëruar me goxha brohoritje si dhe entuziazëm, e që shfaqi porosinë “Të puth Geti” e ka emocionuar pafund Vivienin.

Por, për ta parë reagimin e saj, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.