Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vivien shkruan në borë emrin e saj dhe të Getinjos (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 09:36

Ndonëse Getinjo nuk është brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, atë nuk është duke e harruar e dashura e tij, Vivien.

Ajo mbrëmë e kishte shkruar në borë emrin e tij dhe të sajin, duke ia bërë afër edhe një zemër.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.