Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vivi ‘kapet’ sërish në Ferizaj, këtë herë me vjehrrën (VIDEO)

NULL NULL
02.06.2023 15:01
vivi
vivi

Tashmë nuk është sekret “rikthimi” i Vivien në Ferizaj, pas pajtimit me Getin.

Ndjekësit e kanë përcjellë me shumë interesim këtë zhvillim duke qenë vigjilent për të kapur Getin dhe Vivin në daljen e tyre të parë të përbashkët pas disa javëve nga momenti kur u duk që ndanë rrugët me njëri-tjetrin.

E në TikTok po qarkullon një tjetër video.

Vivi shihet në Ferizaj duke bërë “pazarin” e ditës me vjehrrën e saj, për të cilën kishte folur në superlativ pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Kujtojmë se deri tash, për ribashkimin s’kanë folur as Geti e as Vivi publikisht duke zgjedhur që këtë periudhë ta kalojnë në rehatinë e tyre, pa fokusin e mediave./prive

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

@inforrethvip

VIVIEN NE FERIZAJ! #inforrethvip #vivi #vivien #bigbrotherkosova #getinjo

♬ original sound – GJITHQKA RRETH VIP-av

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.