Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vivi e Geti shkëlqejnë sonte në një dasmë (FOTO)

NULL NULL
05.08.2023 22:51
Getinjo, Vivien

Përkundër se janë në vlugun e koncerteve kudo ku flitet shqip duke i pasur të gjitha sallat e mbushura, në mes të verës, pashmangshëm Mozzik dhe Getinjo janë edhe dasmorë!

Reperët e njohur kanë ditën e sotme festë në familje, me martesën e djalit të dajës së tyre.

Aty janë të gjithë, përfshirë edhe partneren e Getinjos, bukuroshen e Big Brother VIP Kosova, Vivien Thano.

Çifti mund të themi me plot gojë që po shkëlqejnë në dasëm ku vërehet që edhe janë kombinuar, meqë të dy janë shfaqur në të zeza.

Vivien, Getinjo

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme