Vitiasja raporton në polici për keqpërdorim seksual - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vitiasja raporton në polici për keqpërdorim seksual

NULL NULL
18/04/2020

Një femër në Viti ka raportuar në polici se një person e kishte marr dhe e kishte e keqpërdorur seksualisht.

Personi i dyshuar është identifikuar dhe i njëjti është intervistuar në prani të mbrojtësit të tij.

Viktima është dërguar në ekzaminim mjekësor, ndërkaq në konsultim me prokurorin, i dyshuari u dërgua  në mbajtje.