Viti: Shoferi godet këmbësorin – e lë të shtrirë në rrugë dhe ik nga vendi i ngjarjes - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Viti: Shoferi godet këmbësorin – e lë të shtrirë në rrugë dhe ik nga vendi i ngjarjes

NULL NULL
28/11/2021

Në fshatin Gjylekar të Vitisë është gjetur një burrë i shtrirë në një hendek skaj rrugës, pasi ishte goditur nga një veturë, shoferi i së cilës ishte larguar nga vendi i ngjarjes pa i ofruar ndihmë mjekësore viktimës.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve ka lëndime të lehta trupore.

Rasti që ndodhi mesditën e së shtunës është duke u hetuar, njofton policia, transmeton Klankosova.tv.