Virxhinia: Djali dyvjeçar vdes pasi babai i tij e shtyp aksidentalisht me kamion - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Virxhinia: Djali dyvjeçar vdes pasi babai i tij e shtyp aksidentalisht me kamion

NULL NULL
10/06/2021

Një familje në Virxhinia është në zi pas vdekjes së djalit dyvjeçar këtë javë.

Ai u shtyp nga i ati i tij aksidentalisht me kamion, shkruan Today, transmeton Klankosova.tv.

pasi ai u ndërsa babai i tij ia mori jetën të birit të tij aksidentalisht.

Në mes lotësh babai, Byrol Zapata, tha se e kishte futur djalin brenda dhe i kishte thënë të qëndronte brenda.

“Ai tha: “Në rregull, babi””.

“Por unë nuk e kuptova kur ai doli përsëri,” tha babai ndërsa qau pa ndalur.

Aksidente të tilla ndodhin të paktën 50 herë në javë në Shtetet e Bashkuara.