Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vinicius shënon supergol ndaj Villarrealit (VIDEO)

NULL NULL
08.04.2023 22:22

Vinicius Jr sapo ka shënuar një nga golat më të bukur në karrierën e tij.

Ai realizoi sot ndaj Villarrealit, në kuadër të xhiros së 28-të në La Liga.

Braziliani arriti në mesin e 5 lojtarëve të depërtoj dhe në fund të shënojë.

Aktualisht është duke u zhvilluar minuta e 60′, teksa Real Madridi është duke fituar me rezultat 2-1. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.