Vinicius Jr pritet të huazohet gjatë dimrit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vinicius Jr pritet të huazohet gjatë dimrit

NULL NULL
09/09/2018

Sipas Don Balon, sulmuesi brazilian, Vinicius Junior, i cili është pjesë e skuadrës spanjolle, Real Madrid, pritet të huazohet gjatë dimrit të këtij viti.

Skuadra e futbollit Real Madrid, dëshiron që futbollisti brazilian të shkojë në një ekip tjetër spanjoll në mënyrë që Leganes, Rayo dhe Getafe ta përcjellin atë nga afër, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.