Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vini del në përkahje të Ancelottit

NULL NULL
nga Shpend Spahija 18.05.2023 08:24

Real Madrid u eliminua në gjysmëfinalja e Champions League pasi pësoi me rezultat të përgjithshëm 5-1 nga Manchester City.

Në konferencën pas këtij dueli, Vinicius Junior ka dalur në përkahje të trajnerit të tij, Carlo Ancelotti.

“Natyrisht se Carlo Ancelotti duhet të qëndrojë dhe të vazhdojë si trajner i Real Madrid”, është përgjigjur shkurt Vini për të ardhmen e italianit.

Edhe vet sulmuesi brazilian dëshiron të qëndrojë tek gjiganti spanjoll, pasi veçse ka nënshkruar kontratën e re që pritet të zyrtarizohet së shpejti.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.