Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vidhet një veturë në Rahovec

NULL NULL
10.06.2023 10:24
Vetura

Është vjedhur një veturë në fshatin Çifllak të Rahovecit.

Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur gjatë natës, përcjell Klankosova.tv.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në oborrin e shtëpisë gjatë natës persona të panjohur ia kishin vjedhur veturën e tij, më targa vendore”, thuhet në raport.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.