Vidhen stoli ari dhe para në një shtëpi në Prugofc të Prishtinës

Vidhen stoli ari dhe para në një shtëpi në Prugofc të Prishtinës

NULL NULL
1 month më parë

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Prugofc të Prishtinës.

Policia e Kosovës njofton se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e mashkullit kosovar dhe kanë vjedhur stoli ari dhe para të gatshme.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.