15:33, 24 Gusht 2019

Policia e Kosovës njofton se në fshatin Vrbeshtic të Shtërpcës dje disa persona të panjohur kanë depërtuar në brendi të kishës dhe kanë vjedhur para të gatshme.

Bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë