Videoja e Tucci duke bërë koktej po bëhet virale në internet - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Videoja e Tucci duke bërë koktej po bëhet virale në internet

NULL NULL
21/04/2020

Stanley Tuci nga The Devil Wears Prada, po bëhet viral me anë të vidos së tij ku shihet duke përgatitur një koktej – specifikisht një Negroni.

Videoja nis me Stanley që e pyet Felicity Blunt, gruan e tij dhe motrën e Emily nëse duan pije.

Teksa muzika e lehtë xhez dëgjohet në sfond, Stanley përzien përbërësit e nëvojshëm, i tund dhe i vendos në gotë, duke i shtuar edhe një fetë protokalli.

Komentet mbi këtë video përfshijnë “je i mrekullueshëm!! Më pëlqen qetësia jote. Vazhdo me klas”, dhe “ai është njëri i kulturës së lartë”, për të mos përmendur edhe mijëra komente për bicepset e tij!