VIDEO: Makina dhe autobusë drejt Shkupit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

VIDEO: Makina dhe autobusë drejt Shkupit

NULL NULL
17/05/2015

Në videon më poshtë mund të shihni fluksin e automjeteve dhe autobusëve me lokacion Shkupin, në përkrahje të protestës së opozitës.