10:34, 15 Tetor 2019

Ajo kurrë nuk ka qenë njëra që përzihet në sfond.

Dhe Victoria Beckham u sigurua që të gjithë sytë do të ishin tek ajo ndërsa ajo u hodh poshtë në aeroportin John F. Kennedy të New York-ut, njofton Klan Kosova.

E veshur me elegancë duke përplasur ngjyrat, stilistja 45 vjeçare la përshtypje ndërsa shëtiste në terminal.

Konkurs Pune

Lexo më shumë