Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Victoria Beckham mahnit me paraqitjen e saj në New York

NULL NULL
18.05.2023 20:49

Ajo është transformuar nga sensacioni i pop-it në fuqinë e modës.

Dhe Victoria Beckham po dëshmonte edhe një herë se ishte një nga pjesëtarët më të mëdhenj të modës teksa doli në New York të enjten, transmeton klankosova.tv.

Ish ylli i Spice Girl, 49 vjeç, kishte veshur një fustan xhaketë sportive gri me një palë çizme me platformë material elastik dhe një çantë të zezë elegante.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme