14:00, 17 Prill 2018

Djali i saj Brooklyn aktualisht është duke studiuar në New York, përderisa bashkëshorti David ka udhëtime nëpër tërë botën, andaj edhe është e vështirë për Victoria Beckham që të ketë tërë familjen në një vend.

Megjithatë ata u bënë bashkë ditën e hënë në California për të festuar 44 vjetorin e lindjes së Victorias.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një fotografi bashkë me djemtë Brooklyn, Romeo dhe Cruz si dhe vajzën e saj Harper.

Natyrisht që e gjithë familja kishin një dukje përplot stil, ndërsa mbishkrimi i fotografisë ishte “Nata e ditëlindjes me zemrat e mia x ju dua shumë”.

I urojme një ditëlindje të lumtur Victorias.

Loved up: She posted a separate snap with husband David, 42

Family fun: Victoria Beckham, 43, shared a pic of sons Brooklyn, 19, Romeo, 15, Cruz, 13, and her only daughter Harper, six, on Monday

Konkurs Pune

Lexo më shumë