Vezët nuk e shqetësojnë kryeministrin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vezët nuk e shqetësojnë kryeministrin

NULL NULL
06/10/2015

Kryeministri Isa Mustafa pas sulmit të sotëm me vezë ndaj tij në Podujevë është deklaruar shkurt duke thënë se punët po shkojnë mirë dhe se nuk ndihet i shqetësuar rreth kësaj çështjeje.

Shefi i qeverisë kosovare i cili po merrte pjesë në manifestimin e Ditës së Mjedrës është larguar nga Podujeva nën përcjelljen e forcave të mëdha policore, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv