Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vetura zyrtare nga Kosova shihet në Francë (FOTO)

NULL NULL
28.07.2022 13:56

Një veturë zyrtare nga Kosova është parë para dy ditësh në Francë.

Lexuesit e Klankosova.tv kanë dërguar fotografi në adresën e redaksisë.

Sipas lexuesit vetura është parë në qytetin Cernay, në Francë, afërisht 50 kilometra larg aeroportit Mulhouse në Basel.

Besohet se vetura i takon komunës së Pejës, njofton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme