Vetura me targa nga Kosova aksidentohet në Shqipëri, katër të lënduar (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vetura me targa nga Kosova aksidentohet në Shqipëri, katër të lënduar (VIDEO)

NULL NULL
08/08/2022

Katër persona janë lënduar në një aksident që ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër.

Njëri nga ta është në gjendje të rëndë.

Të lënduarit janë dërguar në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Në këtë aksident të përfshira janë një veturë Audi A6 me targa të Kosovës dhe një xhip Mitsubishi me targa greke.

Si shkak dyshohet të jetë tejkalimi i gabuar i veturës me targa të Kosovës, njofton Abcnews.al përcjell Klankosova.tv