Vetura i bie përmbi pasi i dështoi vinçi - vdes burri në Isniq të Deçanit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vetura i bie përmbi pasi i dështoi vinçi – vdes burri në Isniq të Deçanit

NULL NULL
21.04.2023 19:39
Policia SHBA Amerike

Sot rreth orës 17:00, një burrë derisa po e rregullonte veturën e tij në fshatin Isniq të Deçanit, i ka dështuar vinçi dhe si pasojë vetura i ka rëndë përmbi, kështu duke i shkaktuar edhe vdekjen.

Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar zyrtari për Informim i Policisë, Fadil Gashi.

“Rreth orës 17:00, policia është njoftuar se një qytetar i fshatit Isniq, gjersa ka qenë duke punuar diçka në veturë të cilën e ka ngritur me vinç, si duket vinçi ka rënë dhe e ka zënë vetura”.

“Menjëherë është njoftuar emergjenca e QKMF-së së Deçanit. Ata kanë dalë në vendin e ngjarjes, mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Në vend të ngjarjes kanë dalë edhe njësitë policore kompetente. Më urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion në IML”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

klankosova.tv