Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vetura godet një këmbësor në Prishtinë

NULL NULL
02.12.2023 14:23
Aksident
Foto ilustruese: Aksident

Një këmbësor është goditur nga një veturë në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila bëri të ditur se këmbësori ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

“Rreth orës 12:40  kemi pranuar informatën se në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime. Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë, një  këmbësor dhe një automjet.

“Si pasojë e aksidentit lëndime  trupore ka pësuar këmbësori dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, thuhet tutje në konfirmim.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.