Vetura del nga rruga dhe rrokulliset, lëndohen dy persona - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vetura del nga rruga dhe rrokulliset, lëndohen dy persona

NULL NULL
02.03.2023 10:41

Mëngjesin e djeshëm në Novobërdë, një veturë me targa vendore ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.

Policia njofton se atë ë drejtonte i dyshuari mashkull kosovar, dhe se deri te kjo erdhi si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë dhe kushteve të rrugës.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar pasagjerja dhe drejtuesi i veturës, i cili pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar, ndërsa pasagjerja vazhdon trajtimin.