21:15, 22 Shtator 2019

Lëvizja Vetëvendosje ka bërë të ditur me anë të një shkrimi në Facebook se do ta fillojë zyrtarisht fushatën zgjedhore nga qyteti i Mitrovicës.

“Fushata zgjedhore e Lëvizjes VETËVENDOSJE! do të nisë në Mitrovicën emblematike. Do të nisë prej qytetit që do të bëhet motori i zhvillimit ekonomik”, shkruhet në këtë postim.

“Ftojini të gjithë të marrin pjesë në tubimin e hapjes së fushatës zgjedhore, të mërkurën më 25 shtator, në orën 16:00, në Sallën e Sporteve “Minatori”, në Mitrovicë”.

Fushata zgjedhore fillon zyrtarisht këtë të mërkurë dhe zgjat deri me datën 4 tetor.

Konkurs Pune

Lexo më shumë