Veteranët i japin fund protestës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Veteranët i japin fund protestës

NULL NULL
07/08/2015

Para pak çastesh ka përfunduar protesta e ish-luftëtarëve  së UÇK-së e mbajtur para objektit të Qeverisë së Kosovës.

Ata gjatë kësaj proteste kërkuan publikimin e listave të veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës si dhe zbatimin e ligjit të tyre, njofton Klan Kosova.