Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Vetëm burrë nuk je”, përplasen Artani dhe Xhuli: Ti je degjenerim total (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 15:41

Artani dhe Juliana sot e kanë pasur një debat të ashpër me njëri-tjetrin për çështje të ndryshme.

Në një moment Juliana i tha Artanit se ai nuk është burrë.

Ndërsa, Artani ia ktheu duke i thënë: “Ti je një degjenerim total”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.