21:33, 4 Qershor 2020

Nga Komuna e Ferizajt bëjnë të ditur se janë shëruar edhe 11 persona të këtij qyteti që ishin të prekur me Covid-19.

“Nga rezultatet e mbrëmshme dhe të sotme nga IKSHPK lidhur me të shëruarit dhe të infektuarit nga virusi COVID-19, rezulton se kemi edhe 11 ferizajas të shëruar , që çon në 114 numrin e të shëruarve, duke mbetur edhe 18 raste aktive”, thuhet në njoftimin e Komunës në rrjetin social Facebook.

Konkurs Pune

Lexo më shumë