19:00, 12 Janar 2019

Këngëtarja nga Prishtina, Rita Ora, në çdo paraqitje të sajën në tepihun e kuq shkëlqen.

Ajo gjithashtu komentohet nga të tjerët si njëra nga yjet më veshjet më të bukura.

Ndërsa fansat e saj e konsiderojnë dhe e quajnë “Ikona e Modës”, transmeton Klan Kosova.

Kështu “US Magazine” ka përzgjedhur 10 veshjet e saj më të bukura në tepihun e kuq.

Konkurs Pune

Lexo më shumë