Veseli uron studentët për fillimin e vitit të ri akademik - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Veseli uron studentët për fillimin e vitit të ri akademik

NULL NULL
01/10/2015

Kryeparlamentari Kadri Veseli i ka uruar studentët e  profesorët për fillimin e vitit të ri akademik.

“Le të punojmë të gjithë së bashku që ky vit të jetë vit i avancimit të standardeve universitare, në mënyrë që të kemi një rini të përgatitur për sfidat bashkëkohore të zhvillimit ekonomik dhe integrimit evropian të vendit tonë” ka shkruar Veseli në llogarinë e tij në Facebook, transmeton Klan Kosova..