Veseli sot del në terren - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Veseli sot del në terren

NULL NULL
06/10/2015

Kryekuvendari Kadri Vesel sot do të vizitojë Fushë Kosovën, Drenasin dhe Skënderajn.

Ai ketë vizitë e bën për t’u njohur nga afër me nevojat e qytetarëve të këtyre tri komuanve, transmeton Klan Koasova.