21:47, 16 Maj 2019

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ka shtruar iftar për nxënësit e Medresesë “Alaudin” në Prishtinë.

“Begati në çdo familje të Kosovës dhe sa më shumë solidaritet mes njëri-tjetrit”, ka shkruar Veseli në profilin e tij në Facebook, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë