13:10, 9 Shtator 2019

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, e ka marrë shumë afër zemrës ndeshjen futbollistike ndërmjet Kombëtares së Kosovës dhe Çekisë.

Paraprakisht e qëlloi me hamendësime rezultatin e ndeshjes dhe më pas “u krenua’ me veten, ndërsa tani ironizon me humor me të gjithë ata që kanë menduar se do të mundeshim.

“THOJSHIN QË KA ME NA MUJT ÇEKIA ?”, është mbishkrimi në fillim të videos së postuar në llogarinë e tij në Facebook, ku më pas ai shihet duke qeshur me të madhe me futbollistët e kombëtares sonë.

Thojshin që ka me na mujtë Çekia ?

Thojshin që ka me na mujtë Çekia ?

Publiée par Kadri Veseli sur Lundi 9 septembre 2019

Konkurs Pune

Lexo më shumë