12:37, 1 Gusht 2020

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, e ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për vdekjen e nënës së tij.

Veseli ka thënë se dashuria për nënën është e pafundme, njofton Klan Kosova.

“Lutem që ta gjej forcën për ta përballuar një humbje kaq të rëndë e të pazëvendësueshme. Në këtë kohë pikëllimi, lutjet janë për të dhe familjen e tij”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë