Veseli i quan frikacakë Vetëvendosjen dhe LDK-në (VIDEO)

Veseli i quan frikacakë Vetëvendosjen dhe LDK-në (VIDEO)

8 muaj më parë

I quajti frikacak e ua bëri një paralajmërim.

Kadri Veseli, kryetar i PDK-së, tha sonte se nëse fituesit e zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, nuk guxojnë të marrin përgjegjësitë, vendi shkon në zgjedhje të jashtëzakonshme.

Këtë paralajmërim, ai e bëri para të rinjve të partisë së tij, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Mejreme Gashi.