Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vesa tregon një pikë të dobët të saj (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 14:56
Vesa

Vesa ka bërë një bisedë me Blerandon dhe Edonën, duke treguar kështu një pikë të saj të dobët.

Ajo u ka treguar atyre se e ka inat të qajë para të tjerëve, përcjell Klankosova.tv.

“Mua më vjen inati me qajtë para dikujt”, është shprehur Vesa.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.