Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vesa tregon një ndodhi interesante me nënën e saj gjatë udhëtimit të parë në Amerikë (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 15:22
Vesa

Vesa iu ka treguar banorëve një ndodhi interesante, që i kishte ndodhur gjatë një udhëtimi që kishte pasur në Amerikë me familjen e saj.

Ajo tregoi se si ia kishin bërë një pyetje nënës së saj, e cila e kishte keqkuptuar.

Duke qeshur Bleroi i tha se “e paskan shti në siklet gruan”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.