Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vesa: Kurrë s’kam dëgjuar që Azemi të flasë keq për Blerandon, ose e kundërta (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 14:49
Buci dhe Vesa

Vesa dhe Ylli kanë vazhduar të bisedojnë rreth banorëve të tjerë të Big Brother VIP Kosova.

“Ti e din shumë mirë që Azemi nuk e donë Blerandon, ata flasin keq për njëri-tjetrin pas shpine”, është shprehur Buci.

Ndërsa Vesa është përgjigjur se “kurrë nuk e ka dëgjuar as Azemin e as Blerandon të flasin keq për njëri-tjetrin”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.