Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vesa: Kjo banore më nominon të hënën (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 14:55
Vesa dhe Ylli

Vesa dhe Ylli kanë biseduar edhe rreth nominimeve që do të ndodhin të hënën.

Vesa është shprehur e bindur se një banore e Big Brother VIP Kosova, do ta nominoj atë të hënën.

“Shqipja do të më nominoj të hënën, 100 për qind”, ka thënë Vesa.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.