Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vesa: Kam marrë mesazhe kërcënuese kur dola nga BBVK2 (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 19:52

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Vesa Vllasaliu, ka folur për përjetimet e saj nga moment kur ka e ka lënë shtëpinë.

Ajo, në Big Talk Kosova, ka theksuar se ka pranuar kërcënime nga persona që nuk e kanë bërë të ditur identitetin e tyre.

“Pas daljes menjëherë nuk jam ndjerë mirë sepse kam marrë shumë mesazhe kërcënuese prej profileve fallco në Instagram për këtë arsye as nuk kam dalë dhe kam ikur drejt në Stamboll”.

“Nuk e di nga kush qenë ato mesazhe, kanë qenë shumë fjalë të rënda dhe i kam lajmëruar menjëherë në polici”, ka thënë Vllasaliu./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.