Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vesa dhe Buci po mendojnë se Blerando dhe Alba po flirtojnë mes veti teksa po gatuajnë (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 21:25

Buci dhe Vesa kanë thënë se Blerando dhe Alba janë duke flirtuar mes vete.

Ishte Vesa ajo që iu drejtua dyshes duke i thënë se “jeni duke flirtuar, e sidomos Blerando”.

Ndërsa, Blerando iu përgjigj menjëherë duke i thënë se “nesër me pasë mundësi, Albën e qes prej lojës”.

Kurse, Alba tha se “ajo është për pjesën e lojës, por simpati mund të ketë”.

Për ta parë këtë moment, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.