Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vesa dhe Azemi shpalosin veçoritë e karaktereve të tyre (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 02:35

Në një bisedë të zhvilluar mes banorëve të Big Brother VIP Kosova, Lindës, Domenikut, Vesës dhe Azemit, këta dy të fundit kanë folur rreth karaktereve të tyre.

Kësisoj, ata kanës shpalosur më shumë rreth veçorive të tipologjisë së tyre, sidomos Azemi.

E për të kuptuar çfarë thanë ata, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.