Vesa Berisha, virtuozja e talentuar e pianos (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vesa Berisha, virtuozja e talentuar e pianos (VIDEO)

NULL NULL
25.01.2023 15:00

Ndonëse piano ishte vetëm aktivitet dytësor në fillim, Vesa Berisha kuptoi se me muzikën ka një lidhje më të ngushtë se që kishte menduar.

Ajo është 18 vjeç dhe talentin e saj të madh vijon ta shfaqë në tastet e pianos.

Për të kuptuar më tepër për të, ndiqeni materialin e gazetares Ernata Koliqi.