Vërshimet nga shiu, polici ndihmon gruan me vajzën e saj të kalojnë rrugën (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vërshimet nga shiu, polici ndihmon gruan me vajzën e saj të kalojnë rrugën (VIDEO)

NULL NULL
30/06/2022

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka ndihmuar një nënë me vajzën e saj të kalojnë rrugën.

Kjo pasi shiu i rrëmbyeshëm, pasditen e kësaj të enjteje, ka vërshuar rrugët e lagjeve të Prishtinës, njofton Klankosova.tv.

Në pamjet e publikuara nga “Rruga B” në kryeqytet shihet se polici del nga vetura, merr vajzën e vogël në duar dhe kalojnë bashkë rrugën.