Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vërshime në shumë vende të Kosovës (VIDEO)

NULL NULL
08.06.2023 20:03
Vershimet

Shumë vende të Kosovës sot janë përfshirë nga reshje të dendura të shiut, të cilat kanë shkaktuar vërshime.

Të tilla ka pasur edhe në fshatin fshatin Mramor si dhe në lagjen Matiqan të Prishtinës, përcjell Klankosova.tv.

Vërshime nga të reshurat e shiut janë shkaktuar edhe në rrugën Prishtinë-Podujevë.

Ndërkaq, Klan Kosova më herët raportoi se në Vushtrri ka rënë breshër i madh.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Vërshime në Mramor të Prishtinës (VIDEO)

Breshër i madh në Vushtrri (VIDEO)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.