Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vërshime në Mramor të Prishtinës (VIDEO)

NULL NULL
08.06.2023 19:12
Uji Mramor

Reshjet e denduara që ranë orët e fundit mbi territorin e Kosovës kanë shkaktuar vështirësi në qarkullim.

Gjithashtu në disa pjesë janë shkaktuar edhe vërshime.

Kjo ka ndodhur në fshatin Mramor të Prishtinës.

Në pamje shihen rrugët e mbuluar nga uji./ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.